Зустріч очільника Міграційної служби Львівщини з представниками Турецької Республіки

Зустріч очільника Міграційної служби Львівщини з представниками Турецької Республіки

29 грудня поточного року керівник Головного управління ДМС у Львівській області Ярослав Скиба, з метою обговорення питань налагодження співпраці, зустрівся з Головою Міжнародного товариства українсько-турецької дружби Ерханом Юкселем та представником Товариства, Міжнародної асоціації бізнесменів України та Туреччини  (TUİD) у Львові Фатіхом Айдином.

Туреччина – візова країна. Порядок оформлення іноземцям та особам без громадянства віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію, вимоги до перебування іноземців і осіб без громадянства в Україні регулюються Правилами в’їзду та перебування в Україні.

В процесі спілкування, представники Турецької Республіки обіцяли надавати всіляку допомогу у вирішенні проблемних питань, які стосуються їхніх співгромадян. Адже на території Львівської області, з різною метою перебуває багато громадян Туреччини. Кількість тих, які постійно або тимчасово знаходяться на Львівщині, станом на сьогодні, становить близько 600 осіб.

Іноземці, які на законних підставах перебувають на території нашої області, документовані  відповідними посвідками на проживання.

Для двосторонньої співпраці сторони домовились про надання взаємодопомоги у вирішенні проблемних питань.

Головне управління ДМС у Львівській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *