Заява МЗС України щодо оприлюднення Урядом ФРН результатів токсикологічного аналізу проб, взятих в Алєксєя Навального

Щойно Уряд ФРН оприлюднив отримані ним докази наявності слідів хімічної речовини з групи «новічок» у пробах, взятих в російського опозиційного політика Алєксєя Навального.

Гостро засуджуємо черговий злочинний акт російської влади, яка продовжує наступ на демократію та права людини в РФ та закордоном. 

Переконані, що міжнародна спільнота має  належним чином відреагувати на цю нелюдську розправу Кремля над опозиційним політиком.

Тільки одностайна рішуча позиція й твердий осуд цивілізованого світу, включаючи санкції, можуть змусити владу Росії припинити чинити злочини, брутально порушуючи прави людини та руйнуючи правові засади світоустрою як щодо провідних опозиційних політиків, так і цілих держав.

Коментар МЗС України щодо меморіальної дошки неподалік пам’ятника загиблим мешканцям села Гута Пеняцька Львівської області

Заступник міністра Василь Боднар і посол Норвегії в Україні Ерік Сведал обговорили співпрацю України і Норвегії у зв’язку з обранням Норвегії непостійним членом ООН з 2021 р.Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *