Заступник міністра Василь Боднар і посол Норвегії в Україні Ерік Сведал обговорили співпрацю України і Норвегії у зв’язку з обранням Норвегії непостійним членом ООН з 2021 р.

3 вересня заступник міністра Василь Боднар у ході зустрічі з послом Норвегії в Україні Еріком Сведалом висловив надію, що Норвегія як непостійний член РБ ООН з 1 січня 2021 року активно долучатиметься в рамках ООН до підтримки ініціатив України й міжнародного співтовариства, спрямованих на відновлення суверенітету й територіальної цілісності в межах міжнародно визнаних кордонів. Заступник Міністра наголосив на важливості співпраці в рамках «Кримської платформи», зокрема привернення міжнародної уваги до питань порушення прав людини і мілітаризації окупованого півострова.

Співрозмовники констатували спільність позицій у протидії гібридним загрозам, зокрема важливості спільної взаємодії для протистояння дезінформаційним кампаніям Росії, насамперед спробам фальсифікації історії.

Василь Боднар відзначив активний двосторонній діалог між країнами, який триває незважаючи на виклики пандемії COVID-19. У цьому контексті сторони обговорили підготовку до наступного засідання Українсько-норвезької міжурядової комісії з питань співробітництва у галузі торгівлі, підприємництва та економіки та її порядок денний.

Заява МЗС України щодо оприлюднення Урядом ФРН результатів токсикологічного аналізу проб, взятих в Алєксєя Навального

Коментар МЗС України щодо нібито впливу України на протести в БілорусіДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *