Закарпатські міграційники інформують відвідувачів як протидіяти насильству

Закарпатські міграційники інформують відвідувачів як протидіяти насильству

У міграційній службі Закарпаття тривають заходи у рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства». Щороку дана акція розпочинається з 25 листопада – Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня – Міжнародного дня прав людини. Основне завдання – об’єднати зусилля державних установ та громадських організацій заради захисту прав людини, запобіганню та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми.

У рамках акції представники ГУ ДМС в області відвідали тематичну виставку «Річ у тім», що відкрилася в ужгородському «Smart Hub». Тут представлено 16 предметів, які стали знаряддями насильства у реальному житті. А за допомогою QR-коду можна прочитати історії реальних людей, які стали жертвами домашнього насильства.

Також працівники міграційної служби Закарпаття роздали інформаційні матеріали відвідувачам Головного управління та територіальних підрозділів. Домашнє насильство – проблема, що може стосуватися кожного, тому людина має бути обізнаною у тому, як протидіяти насильству та куди звернутися по допомогу.

Довідково: у популярних месенджерах працюють чат-боти МВС України #ДійПротиНасильства :

  • Телеграм: https://t.me/police_helpbot
  • Вайбер: https://tinyurl.com/y8rgatt9

Головне управління ДМС у Закарпатській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *