За підсумками року відзначили кращих працівників Міграційної служби Київщини

За підсумками року відзначили кращих працівників Міграційної служби Київщини

Наприкінці року прийнято підбивати підсумки того, що зроблено і окреслювати плани на майбутнє. А також це гарний привід для висловлення подяки тим, хто протягом року сумлінно працював, роблячи свій внесок у розвиток Міграційної служби.

22 грудня 2020 року кращі працівники Центрального міжрегіонального управління ДМС у м. Києві та Київській області були відзначені подяками Міністра внутрішніх справ України та відомчими нагородами Державної міграційної служби України за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок при виконанні завдань у сферах міграції.

Начальник ЦМУ ДМС в м. Києві та Київській області Вячеслав Гузь привітав нагороджених і подякував їм за наполегливість, ініціативність, відповідальне ставлення до виконання обов`язків і націленість на результат:

«Ви показуєте гарні результати і своїм прикладом не лише розвиваєте свої колективи, а і покращуєте імідж нашого відомства. Рік, що минає, разом із новими викликами приніс нам новий професійний і життєвий досвід. Я щиро дякую вам за розуміння і працелюбність, виявлені в щоденній праці на благо людей.»Центральне міжрегіональне управління ДМС у м. Києві та Київській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *