З території Івано-Франківщини примусово повертають на історичну батьківщину громадянина Російської Федерації

З території Івано-Франківщини примусово повертають на історичну батьківщину  громадянина Російської Федерації

Міграційна служба Івано-Франківської області у межах своєї компетенції  фіксує і реагує на факти  правопорушень, пов’язаних з недотриманням іноземцями строків законного перебування в Україні. До прикладу, упродовж останнього часу міграційники спільно з оперативниками Управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області Нацполіціі зібрали достатньо аргументованих матеріалів для того, щоб притягнути до адміністративної відповідальностіу 58-річного громадянина Російської Федерації.

 Як з’ясовано, ця особа певний час відбувала покарання у в’язниці за вчинення насильницького злочину (заподіяння тілесних ушкоджень, що призвело до смерті потерпілого). Після звільнення з колонії на території Івано-Франківської області росіянин мав покинути Україну, однак зігнорував вимогами міграційного законодавста.

За декілька днів правопорушник змушений буде повернутися до країни походження. З метою позбавлення раніше засудженої особи впливу на криміногенну ситуацію, забезпечення національної безпеки та публічного порядку Управління ДМС України в Івано-Франківській області  прийняло рішення про примусове повернення росіянина на його історичну батьківщину і зобов’язало виконати рішення  до 16 вересня.

У цьому році в Івано-Франківській області виявлено 51 неврегульованого мігранта, які перебували в Україні з порушенням міграційного законодавства. Практично усі іноземці-правопорушники повернуті до країн походження.

Управління ДМС в Івано-Франківській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *