З 29 вересня Слов’янський міський відділ працює в штатному режимі

З 29 вересня Слов’янський міський відділ працює в штатному режимі

Інформуємо мешканців міста Слов’янська та Донецького регіону, що  з 29 вересня Слов’янський міський відділ надає адміністративні послуги суб’єктам звернення в штатному режимі за адресами: місто Слов’янськ, вулиця Університетська, 58 та вулиця Лазановича, 12.

Графік роботи Слов’янського МВ: вівторок, середа, четвер, п’ятниця – з 08.00 до 17.00; субота – 08.00 до 15.45. Вихідні дні: неділя, понеділок.

Контактний телефон:(0626) 62-15-62 та (0626) 62-40-44.

В той же час, просимо Вас під час відвідування територіальних підрозділів дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я щодо зменшення впливу та передачі вірусної інфекції:

  • користуйтесь захисною маскою, рукавичками та дезінфікуючими засобами;
  • не створювати скупчення людей у підрозділі та дотримуватись безпечної відстані між людьми (з розрахунку не більше 1 людини на 10 кв. метрів);
  • уникати контакту з усіма, хто має ознаки ГРВІ.

Якщо ж Ви маєте симптоми ГРВІ (підвищена температура тіла, кашель, утруднене дихання тощо), нещодавно контактували з хворими на COVID-19 або перебували у країнах, в яких виявлено випадки зараження населення коронавірусом, обов’язково залишайтесь вдома та подбайте про своє здоров’я!

Головне управління ДМС у Донецькій області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *