Євгеній Єнін зустрівся з послом Республіки Індія в Україні

3 липня 2020 року заступник міністра закордонних справ України Євгеній Єнін провів зустріч з послом Республіки Індія в Україні Партха Сатпатхі.

Сторони обговорили перспективи практичної взаємодії у торговельно-економічній, інвестиційній, інноваційній та гуманітарній сферах, а також засвідчили наміри з активізації політичного діалогу.

Євгеній Єнін запропонував співрозмовнику направити до Індії українську бізнес-делегацію для вивчення можливостей розширення ділових контактів, а також визначити прийнятні терміни проведення чергового засідання Міжурядової українсько-індійської комісії по торговельному, економічному, науковому, технічному, промисловому і культурному співробітництву.

Євгеній Єнін подякував за надану Україні урядом Індії гуманітарну допомогу для протидії поширенню COVID-19, а також високо оцінив внесок Республіки Індія у боротьбу з пандемією. 

Співрозмовники обговорили шляхи врегулювання окремих проблемних питань двосторонніх відносин, в тому числі в освітній та консульській сферах.

Сторони домовились і надалі надавати всебічне сприяння організації авіарейсів з повернення на Батьківщину українських та індійських громадян в умовах пандемії. 

Посол Індії подякував за підтримку Україною кандидатури Індії на виборах непостійних членів РБ ООН на період 2021-2022 років. Він підтвердив повагу Індією суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України і висловив сподівання на продуктивну взаємодію.

Василь Боднар прийняв копії вірчих грамот від новопризначеного посла Чорногорії

Дмитро Кулеба та Мевлют Чавушоглу обговорили нові можливості інвестицій та взаємодії для українського та турецького бізнесуДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *