Євгеній Єнін: Україна готова відшукувати нові перспективні напрямки взаємодії з Пакистаном

5 листопада заступник міністра Євгеній Єнін зустрівся з послом Пакистану в Україні Західом Мубашіром Шейхом у зв’язку із завершенням його дипломатичної місії.

Заступник міністра зазначив, що Пакистан залишається важливим партнером України у регіоні Південної Азії. Україна готова поглиблювати співпрацю з цією державою у традиційних сферах та відшукувати нові перспективні напрямки взаємодії.

«Серед наших пріоритетів – торговельно-економічне співробітництво з Пакистаном. Маємо більше знати про наявний потенціал та можливості один одного», – підкреслив заступник міністра.

Посол Пакистану вказав на важливість політичного та міжпарламентського діалогу між двома державами для успішного розвитку всього спектру двосторонніх відносин та наголосив на наявності значного потенціалу для співробітництва у сферах економіки, торгівлі, сільського господарства, освіти, науки тощо.

Євгеній Єнін подякував Західу Мубашіру Шейху за його зусилля задля зміцнення українсько-пакистанських відносин та побажав успіхів у подальшій діяльності.

Еміне Джапарова обговорила створення Кримської платформи з пані послом Канади Ларисою Ґаладзою

Заява МЗС України щодо релігійних переслідувань в окупованому КримуДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *