Євгеній Єнін прийняв копії вірчих грамот від новопризначеного посла В’єтнаму в Україні Нгуєн Хоан Тханя

16 грудня заступник міністра закордонних справ України Євгеній Єнін прийняв копії вірчих грамот від новопризначеного посла Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Нгуєн Хоан Тханя.

Заступник міністра привітав Нгуєн Хоан Тханя з початком його дипломатичної місії в Україні та підкреслив налаштованість нашої держави на подальший розвиток взаємовигідного співробітництва з В’єтнамом. 

Євгеній Єнін також підтвердив зацікавленість України у розвитку співпраці у рамках Асоціації держав Південно-Східної Азії (АСЕАН).

Співрозмовники обговорили сучасний стан та перспективи зміцнення українсько-в’єтнамських відносин. Значну увагу приділено розвитку політичного діалогу та шляхам збільшення обсягів торгівлі. У цьому контексті Євгеній Єнін та Нгуєн Хоан Тхань відзначили важливість організації наприкінці грудня 2020 року 15-го засідання Українсько-в’єтнамської міжурядової комісії з торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва у форматі відео-конференції. 

Cторони також домовилися провести у 2021 році політичні консультації на рівні заступників міністрів закордонних справ. 

Довідково: за січень-вересень 2020 року, обсяг двостороннього товарообігу склав 465 млн. дол. США: експорт – 147,3 млн., імпорт – 317,7 млн. Основні товарні позиції експорту України: зернові культури – 42.1%; руда – 25.6%. Основні товарні позиції імпорту України: електричні машини – 51,6%; взуття –  10,7%.

Дмитро Сенік запросив індійський бізнес інвестувати в економіку Україну

Заява міністра закордонних справ України щодо схвалення резолюції ГА ООН «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь, Україна»Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *