Євгеній Єнін провів зустріч з послом В’єтнаму в Україні Нгуєн Хоан Тханем

15 березня заступник міністра закордонних справ України Євгеній Єнін провів зустріч з послом Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Нгуєн Хоан Тханем. 

Заступник міністра підкреслив налаштованість нашої держави на подальший розвиток українсько-в’єтнамські відносин, зміцнення співпраці в рамках міжнародних організацій. 

Сторони підтвердили обопільний інтерес в активізації політичного діалогу найвищого та високого рівня і співробітництва у сфері торгівлі, зокрема реалізації домовленостей 15-го засідання Міжурядової українсько-в’єтнамської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва (МУВК), та в культурно-гуманітарній сфері. 

У цьому контексті дипломати приділили особливу увагу плану двосторонніх заходів на 2021 рік.

Євгеній Єнін також відзначив особливу зацікавленість України у побудові ефективної взаємодії з Асоціацією держав Південно-Східної Азії (АСЕАН).

Довідково: У 2020 році двосторонній товарообіг України та В’єтнаму склав 653,1 млн. дол. США (приріст 21.8% відповідно до 2019 року). Експорт – 192,1 млн.дол.США (зростання на 84.78% здебільшого за рахунок зернових порівняно до 2019 року), імпорт – 461.0 млн. дол. США (зростання на 6.7% порівняно з 2019 року). Від’ємне сальдо для України у 2020 році становило 268.9 млн.дол.США.

25 січня 2021 року у форматі відеоконференції відбулося 15-те засідання Міжурядової українсько-в’єтнамської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва (МУВК).

Еміне Джапарова презентувала Кримську платформу для європейських та євроатлантичних партнерів

Дмитро Кулеба та Анже Логар обговорили підтримку європейської інтеграції України під час головування Словенії у Раді ЄСДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *