Євгеній Єнін провів зустріч з послом Ірану в Україні

2 листопада заступник міністра закордонних справ України Євгеній Єнін прийняв посла Ісламської Республіки Іран в Україні Манучехра Мораді на його прохання.

Учасники зустрічі підбили підсумки другого раунду переговорів з Іраном, пов’язаних зі збиттям літака авіакомпанії “Міжнародні Авіалінії України”, а також політичних консультацій між міністерствами закордонних справ України та Ірану, які пройшли 19-20 жовтня у Тегерані.

«Позитивні зрушення під час переговорів в Тегерані підтверджують готовність Ірану взяти на себе всю повноту відповідальності за збиття українського літака, а також про наявність політичної волі іранського керівництва до остаточного та справедливого врегулювання пов’язаних з цим питань», – підкреслив Євгеній Єнін на зустрічі.

Заступник міністра вказав на важливість неупередженого та прозорого розслідування усіх обставин авіакатастрофи рейсу PS752. Відкритість іранської сторони допоможе забезпечити необхідний рівень міжнародної довіри до результатів технічного та кримінального розслідування, які Іран має намір представити ближчим часом.

Посол Ірану запевнив у готовності до якнайшвидшого та взаємоприйнятного вирішення питань у ході наступного раунду перемовин, що відбудуться наприкінці листопада – на початку грудня 2020 року.

Євгеній Єнін зустрівся з Послом В’єтнаму в Україні Нгуєн Ань Туаном

Дмитро Сенік: Український бізнес вже зараз може скористатися багатомільярдними можливостями в СШАДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *