Єгипет зацікавлений у поглибленні співпраці з Україною у сферах туризму, культури та інвестицій

16 липня 2020 року заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар провів у Києві зустріч з єгипетською делегацією на чолі з міністром туризму та старожитностей Арабської Республіки Єгипет Халедом аль-Анані. 

У зустрічі також взяли участь посадовці низки державних установ України та представники туристичного бізнесу України.

Сторони обговорили питання поетапного відновлення туристичної діяльності та забезпечення безпечних умов перебування українських туристів в Єгипті в умовах світової пандемії COVID-19, а також захисту прав та інтересів громадян України, працевлаштованих у сфері туризму на території АРЄ.

У контексті розширення двосторонньої договірно-правової бази сторони домовилися опрацювати проєкти двох меморандумів у сфері туризму та культурно-історичної спадщини. Делегації обговорили можливість організації українських культурних заходів та розширення використання української мови у туристичних регіонах Єгипту.

Окрема увага була приділена перспективам подальшого розвитку двосторонньої співпраці у галузях торгівлі та інвестицій. Заступник міністра закликав єгипетську сторону до активної участі в інвестиційній діяльності та проєктах з приватизації на території України.

Василь Боднар висловив вдячність єгипетській стороні за всебічне сприяння в оперативній організації евакуації та повернення на Батьківщину у березні цього року понад 32 тисяч українських туристів з Єгипту через загрозу поширення коронавірусу.

Заява МЗС України щодо порушень Російською Федерацією права на свободу пересування громадян України з тимчасово окупованої території Криму

Україна та Гренада уклали Угоду про скасування візових вимогДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *