Єгор Божок: Зовнішньополітичні відомства України та ФРН мають відновити механізм міжміністерських експертних консультацій

Це та інші питання заступник міністра Єгор Божок порушив у ході телефонної розмови з Державним секретарем Федерального міністерства закордонних справ Німеччини Мігуелєм Бергером.

Єгор Божок привітав німецького колегу з призначенням на посаду Державного секретаря. Сторони висловили інтерес у всебічному поглибленні двостороннього співробітництва не лише на рівні міністерств, але й з усього спектру двосторонніх відносин.

Єгор Божок запросив Мігуеля Бергера відвідати Україну, як тільки дозволить ситуація навколо пандемії COVID-19. Співрозмовники також обговорили візит в Україну Федерального міністра закордонних справ Німеччини Гейко Мааса на запрошення міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, в тому числі їх спільну поїздку на Донбас для ознайомлення з безпековою, гуманітарною та соціально-економічною ситуацією, спричиненою агресією РФ.

Єгор Божок подякував німецькій стороні за фінансову та технічну допомогу Україні, висловив сподівання на якнайшвидше узгодження сторонами усіх технічних питань з метою отримання Україною від ФРН допомоги в обсязі 150 млн. євро на подолання наслідків епідемії коронавірусу в Україні.

Коментар МЗС щодо заяви російської окупаційної адміністрації про наміри забезпечити голосування мешканців окупованих територій Донбасу з незаконно виданими паспортами громадянина РФ на російському референдумі про зміни до Конституції

Дмитро Кулеба та Йеппе Кофод відзначили привабливість України для локалізації данських компанійДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *