Взаємодія УДМС України в Житомирській області із закладами вищої освіти м. Житомир

Взаємодія УДМС України в Житомирській області із закладами вищої освіти м. Житомир

22 січня 2021 року відбулася міжвідомча нарада із представниками закладів вищої освіти м. Житомир. Працівниками відділу у справах іноземців та осіб без громадянства та сектору організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Управління ДМС України в Житомирській області були проведенні консультації та настановчі бесіди із спеціалістами міжнародних відділів Житомирського державного університету імені Івана Франка та державного університету «Житомирська політехніка».

Під час  зустрічі були обговорені питання взаємодії УДМС України в Житомирській області та закладів вищої освіти щодо протидії нелегальній міграції серед студентів-іноземців, дотримання вимог законів України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», «Про імміграцію», а також окреслено профілактичні заходи з протидії нелегальній міграції.

Окрему увагу приділено особливостям надання адміністративних послуг іноземцям та особам без громадянства під час карантину та запровадженню обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Управління ДМС у Житомирській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *