Вперше – самостійно та безкоштовно

Вперше - самостійно та безкоштовно

Любі наші підлітки, батьки, зазвичай, вважають вас ще дітьми, але ми, як і законодавство, ставимося до вас, як до дорослих – тому нагадуємо, що починаючи з 14 років ви маєте змогу самостійно та безкоштовно оформити свій найважливіший документ у житті – сучасний, надійний та мобільний паспорт громадянина України у вигляді ID-картки.

Зверніть увагу, що наявність паспорта дає вам багато переваг – від можливості скласти ЗНО (паспорт є обов’язковим в переліку документів), до плюсів користування різноманітними електронними сервісами, популярним застосунком для смартфону  «Дія», тощо.

Все, що вам потрібно зробити – це після того, як вам виповнилось 14 років, звернутися до найближчого підрозділу Міграційної служби (під час карантину можна завітати до будь-якого незалежно від реєстрації місця проживання).

Для зручності пропонуємо вам скористатися чат-ботами ДМС у Viber і Telegram (прямі переходи тут), які:

  • нададуть вам індивідуальний перелік необхідних документів;
  • допоможуть записатися в електронну чергу;
  • дадуть можливість слідкувати за станом оформлення документа аж до моменту його отримання.

До речі, якщо ви не маєте номера картки платника податків, то можете одночасно з оформленням паспорта написати заяву та отримати в Міграційній службі і ідентифікаційний код. Ця послуга також є безкоштовною.

Управління ДМС у Запорізькій області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *