Василь Боднар зустрівся з послом Вірменії в Україні

27 липня 2020 року відбулася зустріч заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара із послом Республіки Вірменія в Україні Тіграном Сейраняном.

Сторони обговорили актуальні питання двостороннього порядку денного та регіональної безпеки, а також домовилися докласти зусиль з метою підготовки засідання Спільної українсько-вірменської міжурядової комісії з питань економічного співробітництва.

Під час бесіди український дипломат спростував інформацію, яка останніми днями поширюється представниками російських окупаційних формувань на Донбасі про те, що в нашій державі, нібито, вербують громадян для участі у вірмено-азербайджанському конфлікті.

В Україні мирно проживають представники різних національностей. Сьогодні вкрай необхідно забезпечити збереження міжнаціонального миру, не допустити протистояння між вірменською та азербайджанською громадами. У цьому контексті Василь Боднар подякував послу Вірменії за відповідне звернення до вірменської громади в Україні з проханням проявити стриманість та не піддаватися на провокації.

Коментар МЗС України у зв’язку з проведенням так званого «військово-морського параду» підрозділів ЧФ РФ в тимчасово окупованому РФ Севастополі

Василь Боднар зустрівся з послинею Азербайджану в УкраїніДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *