Василь Боднар зустрівся з послом Румунії в Україні Крістіаном Цуркану

10 березня відбулася зустріч заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара з послом Румунії в Україні Крістіаном Цуркану.

Співрозмовники обговорили шляхи розвитку українсько-румунських відносин у двосторонньому вимірі та в рамках міжнародних організацій. Вони приділили пріоритетну увагу питанням активізації політичного діалогу на найвищому і високому рівнях, взаємодії двох країн з метою зміцнення регіональної безпеки.

Заступник міністра поінформував про хід підготовки проєкту закону України про національні меншини, формування нового складу української частини двосторонньої комісії з питань забезпечення прав осіб, які належать до національних меншин. Василь Боднар підтвердив намір української сторони якнайшвидше відновити діяльність цієї комісії після завершення інституційних змін в структурі відповідальних за цей напрям органів виконавчої влади України.

Сторони підтвердили важливість розвитку інфраструктури спільного українсько-румунського державного кордону. У цьому контексті заступник міністра та посол обговорили стан реалізації проєкту будівництва мостового переходу на кордоні України та Румунії через р. Тиса між населеними пунктами Біла Церква (Україна) – Сігету Мармацієй (Румунія), а також обмінялися думками щодо нових можливих пунктів пропуску на кордоні.

Україна та Бразилія провели перші міжвідомчі кіберконсультації

Аварія судна «Volgo-Balt 179» з українським екіпажемДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *