Василь Боднар взяв участь в українсько-польській відеоконференції щодо ситуації в Білорусі

20 січня заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар взяв участь у відеоконференції «Демократична і безпечна Білорусь. Погляд з України та Польщі», яка відбулася за ініціативи Секретаря РНБО України Олексія Данілова та Керівника Бюро національної безпеки Республіки Польща Павела Солоха.

Учасники з України, Польщі та Білорусі обговорили поточну ситуацію в Білорусі та можливий подальший розвиток подій.

Василь Боднар приділив окрему увагу впливу російського фактора на внутрішні процеси в цій країні: «Для України та усієї Європи вкрай важливо, щоб Білорусь залишалася суверенною і незалежною державою, подалі від впливів Росії. Україна готова співпрацювати у різних форматах з метою сприяння Білорусі у врегулюванні політичної кризи». 

Учасники заходу підкреслили готовність продовжувати діалог, зокрема у рамках Люблінського трикутника (Україна, Польща, Литва), з метою надання солідарної підтримки білоруському народу та сприяння подальшому розвитку Білорусі як незалежної і демократичної держави.

Еміне Джапарова взяла участь у спільних комітетських слуханнях на тему деокупації Криму

Дмитро Кулеба та Ван Ї обговорили ключові пріоритети розвитку стратегічного партнерства України та КНР на 2021 рікДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *