Василь Боднар взяв участь у засіданні Українсько-італійської ділової ради

16 грудня заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар взяв участь у 9-му засіданні Українсько-італійської ради з економічного, промислового та фінансового співробітництва.

У своєму виступі Василь Боднар зазначив, що активний політичний діалог з Італією та успішна взаємодія у відповідь на виклики сьогодення створюють належну основу для економічного співробітництва між двома країнами. 

Дипломат розповів італійським партнерам про пріоритети роботи МЗС України із збільшення обсягів зовнішньої торгівлі та залучення іноземних інвестицій.

«Ми прагнемо використовувати дипломатичні можливості, зокрема Раду експортерів та інвесторів при МЗС України,  для налагодження контактів між українськими та міжнародними бізнес-спільнотами, просування економічних інтересів України та залучення іноземних інвестицій в українську економіку. Заплановане підписання меморандуму про співробітництво між Радою експортерів та Національною конфедерацією малих і середніх підприємств Італії стане черговим практичним кроком до поглиблення двосторонньої торговельної та економічної взаємодії», – наголосив Василь Боднар.

Заява міністра закордонних справ України щодо схвалення резолюції ГА ООН «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь, Україна»

Дмитро Кулеба назвав три пріоритети зовнішньої економіки України на наступні 10 роківДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *