Василь Боднар прийняв копії вірчих грамот від новопризначеного Посла Королівства Саудівська Аравія в Україні

07 липня 2020 року заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар прийняв копії вірчих грамот від новопризначеного посла Королівства Саудівська Аравія в Україні Мухаммада аль-Мусгера.

Співбесідники обговорили актуальні питання порядку денного українсько-саудівських відносин, наголосивши на важливості розвитку політичного діалогу найвищого рівня між офіційними Києвом та Ер-Ріядом.

Василь Боднар підкреслив налаштованість української сторони на спільну з Королівством роботу для поглиблення та диверсифікації співробітництва на політичному, економічному, інвестиційному, аграрному напрямах, а також окреслив перспективи співпраці в авіаційній, військово-технічній, енергетичній та інформаційній сферах.

Підкресливши позитивний досвід інвестиційної співпраці між Україною та Саудівською Аравією, зокрема  у контексті залучення багатомільйонних інвестицій у аграрний сектор України, дипломати домовилися всіляко сприяти задля збільшення частки  аравійських інвестицій в економіку нашої держави.

Сторони також високо оцінили ефективність роботи Спільної міжурядової комісії з торговельно-економічного, інвестиційного та науково-технічного співробітництва та обговорили можливість проведення Сьомого засідання до кінця цього року.

Окремий акцент учасники зустрічі зробили на подальших кроках з пом’якшення візового режиму між двома країнами з метою забезпечення сприятливого підґрунтя для активізації міжлюдських та ділових контактів.

Румунія надає фінансову та гуманітарну допомогу Україні

Уряд припинив дію Меморандуму між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співпрацю у боротьбі з тероризмомДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *