Василь Боднар провів телефонну розмову з постійним секретарем МЗС Кіпру

11 листопада заступник міністра Василь Боднар провів телефонну розмову з постійним секретарем МЗС Республіки Кіпр Корнеліосом Корнеліу.

Співрозмовники підтвердили готовність до активізації політичного діалогу між двома країнами та поглиблення співробітництва в економічній та інвестиційній сферах. 

Василь Боднар та Корнеліос Корнеліу домовилися про проведення найближчим часом віртуальних політичних консультацій між зовнішньополітичними відомствами України та Кіпру. У ході консультацій планується обговорення широкого кола питань щодо подальшого розвитку двосторонніх відносин та спільної взаємодії у рамках міжнародних організацій.

Заступник міністра та постійний секретар МЗС Кіпру також домовилися сприяти організації в листопаді робочої зустрічі міністрів фінансів України та Кіпру, які є співголовами Міжурядової українсько-кіпрської комісії з економічних питань, для підготовки її чергового засідання.

Василь Боднар звернувся до Корнеліоса Корнеліу з проханням передати слова глибокої вдячності Предстоятелю Православної Церкви Кіпру Архієпископу Хризостому ІІ за визнання автокефалії Православної Церкви України.

Україна і Грузія підтверджують намір поглиблювати двосторонні відносини

Україна та Оман провели переговори на рівні МЗСДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *