Василь Боднар обговорив з пані послом Пяйві Лайне співпрацю України та Фінляндії у сфері протидії гібридним загрозам

2 лютого заступник міністра закордонних справ Василь Боднар провів зустріч із пані послом Фінляндської Республіки в Україні Пяйві Лайне.

Співрозмовники обговорили питання активізації політичного діалогу України та Фінляндії, зокрема проведення найближчим часом двосторонніх політичних консультацій між міністерствами закордонних справ, та взаємодію у рамках міжнародних організацій.   

Василь Боднар висловив зацікавленість української сторони в активізації співпраці з Європейським центром передового досвіду з протидії гібридним загрозам у Гельсінкі та обміні досвідом у згаданій сфері. Сторони констатували, що така взаємодія сприятиме покращенню стійкості держав перед інформаційними та військовими загрозами.

Заступник міністра подякував пані послу за внесок Фінляндії у реформування сфери освіти в Україні у рамках реалізації проєкту «Фінська підтримка реформи української школи». 

Довідково: Європейський центр передового досвіду з протидії гібридним загрозам (European Centre of Excellence for Countering Hybrid Threats – Hybrid CoE) був заснований у Гельсінкі у 2017 році та є міжнародною організацією у складі 28 держав-членів ЄС та/або НАТО. Діяльність центру спрямована на посилення можливостей ЄС і НАТО з реагування на сучасні загрози міжнародній безпеці, здійснення досліджень та експертного аналізу в сфері протидії гібридним загрозам.

Україна, Грузія та Молдова висловили спільне бачення подальшого розвитку Східного партнерства у листі до ЄС

Україна та Литва домовилися посилити взаємодію у сфері протидії гібридній агресії РФДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *