Василь Боднар: діяльність ОЧЕС має бути сфокусована на економічних проєктах в регіоні Чорного моря

23 лютого у рамках робочого візиту до Азербайджанської Республіки заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар провів консультації із заступником міністра закордонних справ Азербайджану Махмудом Маммед-Гулієвим. 

Дипломати детально обговорили ситуацію в регіоні, взаємодію у рамках ОЧЕС та інших регіональних організацій. Василь Боднар представив основні пріоритети своєї програми як кандидата на посаду Генерального секретаря ОЧЕС.    

«Діяльність ОЧЕС має бути сфокусована на економічних проєктах, які вигідні всім країнам цієї організації. Ключові напрями – бізнес, ІТ-технології та інновації», – наголосив заступник міністра. На його переконання, взаємодія України з Азербайджаном в ОЧЕС та іншими країнами-партнерами має створити нові додаткові можливості для посилення інтегральної економічної співпраці в Чорноморському регіоні та світових економічних процесах.

Сторони домовилися докладати спільних зусиль задля підвищення ефективності діяльності ОЧЕС шляхом реалізації широкого спектру програм державно-приватного партнерства. Важливу роль матиме реструктуризація Ділової ради ОЧЕС, запуск стартапів, вдосконалення процедур перевезень вантажів, реалізація проєкту «електронний дозвіл», узгодження митних та прикордонних процедур завдяки синхронізації цифрових державних послуг і використання blockchain-технологій.

Василь Боднар підкреслив важливість створення електронної бази даних в рамках ОЧЕС для просування зв‘язків між підприємцями, проведення ділових онлайн-зустрічей і тематичних бізнес-форумів.

У ході зустрічі співрозмовники також наголосили на важливості використання позитивного досвіду економічної співпраці, напрацьованого у рамках діяльності ГУАМ.

Дмитро Кулеба про Кримську платформу: свавілля Росії проти прав людини отримає міжнародну відповідь

Дмитро Кулеба та Габріелюс Ландсбергіс обговорили вакцинацію та енергетичну безпеку України та ЛитвиДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *