В Управлінні ДМС Полтавської області провели чергову розширену нараду в режимі он-лайн

В Управлінні ДМС Полтавської області провели чергову розширену нараду в режимі он-лайн

З метою ефективної організації діяльності територіальних підрозділів в Управлінні Міграційної служби Полтавщини щотижнево проводяться розширені он-лайн наради в режимі відео та аудіо зв’язку.

  Так, сьогодні під керівництвом начальника Управління Сергія Шостака проведено відеоконференцію в он-лайн режимі з керівниками структурних та територіальних підрозділів служби області, під час якої розглянуто ряд робочих питань згідно запланованого Порядку денного.

На нараді окрему увагу  акцентовано на такі питання:

  • результати роботи територіальних підрозділів УДМС області щодо протидії нелегальній міграції у січні-лютому 2021 року;
  • організація роботи в територіальних підрозділах УДМС області у зв’язку з новим адміністративно-територіальним устроєм, по напрямку паспортної роботи;
  • взаємодія із  зв’язків  з  громадськістю  та  ЗМІ  працівниками територіальних  підрозділів  УДМС  України  в  Полтавській  області протягом  січня та лютого 2021 року.

Під час наради керівником наголошено на надання якісної консультативної інформації та адміністративних послуг населенню, результативність протидії нелегальній міграції територіальними підрозділами та е-декларування за минулий рік.

Наприкінці відеоконференції проведено семінарські заняття.

Управління ДМС у Полтавській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *