В Україні вперше нагороджено жінок-професіоналів у сфері ядерної енергетики: 10 найкращих на «WiN Ukraine Award»

У рамках ІІ Щорічної конференції «Women in Nuclear Ukraine», яка пройшла у Києві 27 листопада, відбулась церемонія вручення першої премії «WiN Ukraine Award» для жінок – визнаних професіоналів у сфері ядерної енергетики.

За рішенням журі конкурсу «WiN Ukraine Award», серед жінок, які працюють в різних сферах ядерної енергетики, мають відповідні компетенції, досвід та досягнення, Катерину Білу – заступницю директора Департаменту міжнародної безпеки МЗС України – начальницю відділу з питань контролю над озброєннями та нерозповсюдження ЗМЗ – визначено переможницею у номінації «Професіоналка».

Подія стала першою у своєму сенсі відзнакою і початком доброї традиції для мотивації та розширення можливостей жінок, які працюють у ядерній сфері України.

У церемонії вручення премії «WiN Ukraine Award» взяли участь представники державних органів влади України, громадських та міжнародних організацій, посольств США, Швеції, Норвегії, Канади і Великої Британії в Україні.          

Захід організовано українським представництвом всесвітньої мережі «Women in Nuclear Global» – «WiNUkraine» за підтримки Посольства США, шведського та норвезького регуляторних органів.

Довідково: ІІ Щорічна конференція «Жінки ядерної сфери України»/«Women in Nuclear Ukraine» присвячується висвітленню важливих питань ядерного сектору України та механізмам їх вирішення. Організація є українським осередком всесвітньої некомерційної асоціації «Women in Nuclear Global».

Під час заходу обговорювалися такі питання, як розвиток гендерної рівності в ядерній галузі, кар’єрне зростання в ядерній енергетиці, дефіцит та актуалізація профільних спеціальностей галузі, перспективи науки, технологій, інновацій та розвитку ядерного сектору, стійкість національної безпеки в контексті екологічної, ядерної та кібербезпеки.

Еміне Джапарова прийняла посла Казахстану в Україні Дархана Калєтаєва

Україна і Туреччина продовжують тісну взаємодію в ЮНЕСКОДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *