В Україні вітають рішення Сполучених Штатів Америки про виділення допомоги Україні на 2020 рік

В Україні вітають рішення Сполучених Штатів Америки про виділення допомоги Україні на 2020 рік на суму 250 млн. дол. за програмою «Ініціатива безпекової допомоги Україні» (USAI).  

Відповідний пакет допомоги передбачає надання нашій державі, серед іншого, засобів контрбатарейної боротьби, транспортних засобів, медичного обладнання, здійснення підготовки підрозділів ЗСУ тощо.

Допомога американської сторони покликана посилити бойову спроможності Української Армії, а також убезпечити життя і здоров’я Українських воїнів, які боронять країну. Важливу увагу у цьогорічному пакеті безпекової допомоги приділено підтримці Військово-Морських Сил Збройних Сил України, що надзвичайно актуально в умовах агресивної поведінки РФ в акваторіях Чорного і Азовського морів.

Виділення зазначеної допомоги у повному обсязі, згідно з чинним американським законодавством, стало можливим завдяки здійсненню Україною успішних практичних кроків на напрямі реформування вітчизняного сектору безпеки і оборони.

Дякуємо американським партнерам за триваючу потужну підтримку процесу реформ в Україні та зміцнення оборонної потужності Української Армії на передовій боротьби з російською агресією. Реформа сектору безпеки і оборони України, наближення його до стандартів НАТО є одним з ключових пріоритетів Держави.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *