В Одесі проведено оперативно-профілактичні заходи під назвою «Нічне місто»

В Одесі проведено оперативно-профілактичні заходи під назвою «Нічне місто»

Співробітники Міграційної служби та Поліції Одеської області провели заходи, які спрямовані на протидію етнічній злочинності, попередження та розкриття правопорушень учинених іноземцями та особами без громадянства та виявлення правопорушень у сфері міграційного законодавства.

Перевірку провели на пляжах «Золотий берег» та «Лузанівка».

Внаслідок перевірки 3 іноземців, які порушили міграційне законодавство, запрошено до Головного управління ДМС України в Одеській області для детальної перевірки.

В ході перевірки прийнято 1 рішення про примусове повернення в країну походження або третю країну стосовно громадянина Республіки Молдова. Стосовно громадянина Грузії та Азербайджану винесено протоколи за ч 1 ст 203 КУпАП та протоколи адмінзатримання з подальшим їх поміщенням до Миколаївського ПТПІ ( Пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства), де іноземці будуть очікувати для прийняття участі в судовому засіданні на якому буде вирішуватися питання їх подальшого затримання на 6 місяців та витворення до країни походження з забороною в’їзду до України терміном на 5 років.

Головне управління ДМС в Одеській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *