В МЗС відкриється виставковий проєкт «Вірність собі – не злочин!» про дітей українських політв’язнів

9 березня об 11:00 в будівлі МЗС України міністр закордонних справ Дмитро Кулеба відкриє виставковий проєкт «Вірність собі – не злочин!» про переслідування Росією кримських татар у тимчасово окупованих Криму та Севастополі.

Проєкт фокусує увагу на дітях кримських татар – політичних в’язнів, яких Росія незаконно позбавила волі за сфабрикованими звинуваченнями в «екстремізмі» та «тероризмі».

Безтурботне дитинство багатьох дітей Криму закінчилося в той день, коли представники спецслужб російської окупаційної влади увірвалися до їхніх осель. На сьогодні, понад 200 неповнолітніх дітей залишилися без опіки батьків. У деяких селищах, де компактно проживають кримські татари, після арештів утворилися цілі “жіночі” вулиці. Багатьом дітям необхідна тривала психологічна реабілітація.

Виставковий проєкт має на меті посилити дипломатичну боротьбу України за звільнення усіх політичних в’язнів Кремля, привернути увагу міжнародної спільноти до непропорційно великих термінів ув’язнення, жахливих умов утримання незаконно затриманих українців, порушень Росією норм міжнародного гуманітарного права.

Акредитація ЗМІ  відкрита за посиланням https://forms.gle/WTEU2j7MijedZtgc7.

Завершення акредитації: 8 березня о 18.00 

Прибуття акредитованих представників ЗМІ: до 10:40 9 березня

Вхід до будівлі: МЗС України, Михайлівська пл., 1, під’їзд № 3

Для входу в будівлю МЗС прохання мати при собі паспорт, дійсне журналістське посвідчення (видане редакцією) та засоби індивідуального захисту.

Представники ЗМІ, які не були акредитовані, не зможуть взяти участь у заході.

Ключові досягнення в цифрах за рік на посаді міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби

Дорожньо-транспортна пригода в Польщі за участі громадян УкраїниДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *