В Івано-Франківській області тимчасово припинив роботу Рогатинський райвідділ міграційної служби

В Івано-Франківській області тимчасово припинив роботу Рогатинський райвідділ міграційної служби

З 25 листопада у зв’язку з захворюванням працівників тимчасово припиняє свою роботу і надання адміністративних послуг Рогатинський районний відділ Міграційної служби Івано-Франківщини.

Послуги міграційної служби з документування громадян біометричними документами ( паспортом громадянина України у  формі ID-картки, паспортом громадянина України для виїзду за кордон, вклеювання фотографії у паспорт-книжечку при досягненні 25- або 45-річного віку) можна отримати у сусідньому Галицькому  чи будь-якому іншому територіальному підрозділі УДМС в Івано-Франківській області.

Ті громадяни, які зареєструвалися в електронній черзі на отримання адміністративних послуг у Рогатинському РВ УДМС, будуть проінформовані про форс-мажорні обставини, а також отримають рекомендації про можливість отримання послуг в іншому територіальному підрозділі в оптимальний для них час.

Консультації з будь-яких питань, що стосуються роботи Рогатинського райвідділу міграційної служби, можна отримати за телефоном «гарячої лінії» УДМС України в Івано-Франківській області: (0342) 53-44-55.

Інформуємо, що територіальний підрозділ відновить свою діяльність після повного одужання його працівників. Сподіваємося, що це станеться якнайшвидше і ми відразу повідомимо про добру новину.

Управління ДМС в Івано-Франківській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *