В Івано-Франківській області тимчасово припиняється обслуговування громадян у Тлумацькому райвідділі міграційної служби

В Івано-Франківській області тимчасово припиняється обслуговування громадян у Тлумацькому райвідділі міграційної служби

УДМС України в Івано-Франківській області повідомляє про те, що з 24 червня тимчасово, але щонайменше на 14 днів, припиняється робота і надання адміністративних послуг громадянам у Тлумацькому районному відділі міграційної служби. Це пов’язано з тим, що під час виконання функціональних обов’язків працівники територіального підрозділу були контактними особами одного з відвідувачів, у якого діагностовано коронавірус.

У всіх працівників підрозділу відібрано зразки біоматеріалів на дослідження на COVID-19. З метою зменшення ризику розповсюдження коронавірусного захворювання керівництвом УДМС в області прийнято рішення про відправлення працівників Тлумацького райвідділу міграційної служби на самоізоляцію додому. Стан їхнього здоров’я контролюватимуть сімейні лікарі.

До уваги мешканців Тлумацького району!

Послуги міграційної служби з документування громадян біометричними документами ( паспортом громадянина України у  формі ID-картки, паспортом громадянина України для виїзду за кордон, вклеювання фотографії у паспорт-книжечку при досягненні 25- або 45-річного віку) можна отримати у сусідньому Тисменицькому  чи будь-якому іншому територіальному підрозділі міграційної служби області.

Ті громадяни, які зареєструвалися в електронній черзі на отримання адміністративних послуг у Тлумацькому РВ УДМС, будуть проінформовані про форс-мажорні обставини, а також отримають рекомендації про можливість отримання послуг в іншому територіальному підрозділі в оптимальний для них час.

Консультації з будь-яких питань, що стосуються роботи Тлумацького райвідділу міграційної служби, можна отримати за телефонами «гарячої лінії» УДМС України в Івано-Франківській області   (0342) 55-23-80 і (0342) 53-44-55.

Про відновлення роботи Тлумацького РВ УДМС в області інформуватимемо додатково.

Управління ДМС в Івано-Франківській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *