Увага! Зупинено прийом громадян у одному з підрозділів Міграційної служби Київщини

Увага! Зупинено прийом громадян у одному з підрозділів Міграційної служби Київщини

Інформуємо, що у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації та виявленням випадків інфікування COVID-19 серед працівників апарату Центрального міжрегіонального управління ДМС у м. Києві та Київській області 11 вересня 2020 року тимчасово припинено прийом громадян в адміністративній будівлі за адресою: м. Київ, вул. Березняківська, 4а.

З питань документування іноземців можна звернутися до відділів централізованого оформлення документів для іноземців та осіб без громадянства ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області за адресами: вул. Б.Хмельницького, 10 і вул. Петропавлівська, 11.

Також нагадуємо, що прийом документів для оформлення посвідок на тимчасове проживання в Україні ведуть два ЦНАП у  місті Києві, які розташовані за адресами: вул. Дніпровська набережна, 19-б та вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 15.

Звертаємо увагу на те, що режим роботи інших підрозділів ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області, в тому числі й районних відділів, залишається без змін та адміністративні послуги суб’єктам звернення надаються в повному обсязі.

В той же час просимо вас під час відвідування підрозділів Міграційної служби дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я щодо зменшення впливу та передачі вірусної інфекції: користуватись захисними масками та рукавичками, дотримуватись безпечної відстані між людьми та уникати контакту з усіма, хто має ознаки ГРВІ.

Ознайомитись з інформацією щодо подальшої роботи підрозділу ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області, розташованого за адресою: вул. Березняківська, 4а ви зможете на нашій сторінці у соціальній мережі Facebook, а також за телефоном «Гарячої лінії» – (044)550-23-88.

Центральне міжрегіональне управління ДМС у м. Києві та Київській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *