Університет співпрацюватиме з Управлінням Державної міграційної служби України у Волинській області

Університет співпрацюватиме з Управлінням Державної міграційної служби України у Волинській області

Начальник Управління Державної міграційної служби України у Волинській області Іван Войцешук  та Ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось підписали договір про співпрацю.

Делегація Університету 9 грудня відвідала Управління Державної міграційної служби у Волинській області. Іван Войцешук розповів гостям про роботу управління та провів невеличку екскурсію, під час якої зазначив, що у його підпорядкуванні працюють багато випускників ВНУ імені Лесі Українки, які мають хорошу базу знань і є дуже цінними спеціалістами. 

Крім цього, присутні обговорили всі варіанти можливої взаємовигідної співпраці Університету й Управління ДМС у Волинській області. Ректор запропонував міграційникам долучитися до реалізації програми з навчання за дуальною формою здобуття освіти. Зокрема, ректор запропонував співпрацювати зі студентами спеціальності 251 «Державна безпека» факультету історії, політології та національної безпеки та студентами інших спеціальностей факультетів Університету.

Згідно з підписаним договором про співпрацю сторони домовилися:  

  • проводити заняття студентам Університету з працівниками ДМС; 
  • організовувати проходження навчальної практики студентів; 
  • проводити спільно культурно-просвітницькі заходи; 
  • використовувати потенціал сторін для набуття студентами практичних навичок; 
  • проводити спільні інформаційні заходи для посилення та сприяння реалізації міграційної політики на території Волинської області. 

Управління ДМС у Волинській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *