Українські прикордонники спільно зі словацькими правоохоронцями затримали групу індусів

Про перебування осіб поблизу кордону прикордонників відділення «Оноківці» сповістила сигналізаційна система. На ділянку, що спрацювала, вислали групу реагування та водночас проінформували словацьких поліцейських про час та місце події.

Затримати правопорушників вдалося вже на суміжній стороні. Співробітники прикордонної поліції Словаччини проінформували, що виявлені за інформацією українських колег іноземці, не мали з собою документів. Однак порушники назвалися громадянами Індії. Після ідентифікації чотирьох затриманих незаконних мігрантів, обставин правопорушення на тестування на COVID-19, їх буде передано українській стороні в порядку реадмісії.

Учора на ділянці українсько-словацького кордону прикордонний наряд відділу «Ужгород» помітив особу, що рухалася в бік кордону. Затриманий мав при собі закордонний паспорт громадянина Лівії та посвідку на тимчасове проживання в Україні. Правопорушника доставили у прикордонний підрозділ для притягнення до адміністративної відповідальності. Рішення у його справі прийматиме суд.

Ще трьох правопорушників тієї ж ночі затримали військовослужбовці відділу «Великий Березний» поблизу населеного пункту Стужиця. Їх виявили у горах за 200 метрів від кордону. Чоловіки не мали при собі жодних документів. Вони назвалися громадянами Малі. Усі визнали, що їхньою метою було потрапити до країн Євросоюзу у пошуках кращих умов життя.
Источник: http://prozak.info/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *