Українські дипломати провели брифінг для підприємців Львівщини щодо специфіки виходу на ринок США

10 грудня в рамках діяльності Ради експортерів та інвесторів при МЗС України (РЕІ) відбулася онлайн-зустріч компаній-експортерів Львівщини з Посольством України в США. У заході взяли участь посол України в США Володимир Єльченко, міський голова Львова Андрій Садовий, директор Департаменту економічної дипломатії МЗС України Дмитро Пономаренко, а також понад 40 представників львівського бізнесу. 

Під час заходу українські дипломати надали підприємцям узагальнений алгоритм дій для виходу на американський ринок, поради щодо участі в державних закупівлях США та розповіли про можливості, доступні українському бізнесу в рамках Генералізованої системи преференцій США. 

Представники бізнесу Львівщини також отримали практичні рекомендації щодо виходу на американський ринок споживчих товарів, зокрема: 

  • Започаткування контактів з торговельними мережами, які представлені у країнах ЄС. Такий спосіб передбачає проведення переговорів з європейським керівництвом мереж щодо закупівлі товарів українського виробництва з подальшим їх виведенням мережами на американський ринок. Такий підхід дозволяє зняти з постачальника питання, пов’язані з сертифікацією товарів та оформленням всіх необхідних процедур. 

  • Вихід на торговельні мережі та дистриб’юторські компанії, які спеціалізуються на продажу продовольчих товарів з країн Європи та України, а також мережі роздрібної торгівлі, які мають у своєму асортименті товари зі Східної Європи, онлайн-платформи.

  • Співпраця з американськими мережами на умовах «private label» – виробництво певної продукції на замовлення мережі та під її торговельною маркою.

Дмитро Пономаренко зазначив, що успішна співпраця з регіонами – важлива складова діяльності МЗС. «Впевнений, що поради, практичні рекомендації та напрацювання наших дипломатів стануть корисними експортерам Львівщини при взаємодії з американськими партнерами», – наголосив український дипломат.

Нагадаємо, що з метою просування вітчизняної продукції на іноземні ринки Рада експортерів та інвесторів при МЗС України (РЕІ) проводить регулярні онлайн-брифінги за участі послів України та представників українського бізнесу. Анонси публікуються на сайті Ради.

Дмитро Кулеба здійснив візит до Молдови: основні підсумки

МЗС України розпочинає масштабну інформаційну кампанію для закриття незаконної в’язниці «Ізоляція»Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *