Україна тимчасово скасовує візи для китайських туристів

Відповідно до Указу Президента України, з 1 серпня 2020 року Україна тимчасово запроваджує безвізовий режим в’їзду для туристів – громадян Китайської Народної Республіки.

Метою спрощення візового режиму є перезавантаження української туристичної галузі та розвитку двосторонніх відносин з нашим китайським партнером.

Згідно з прийнятим рішенням, безвізові поїздки запроваджуються на період до 31 січня 2021 року для перебування терміном до 30 днів протягом 180 днів.

На виконання доручення Президента України, Міністерство закордонних справ також веде активну роботу щодо укладення двосторонньої українсько-китайської угоди про встановлення взаємних безвізових туристичних поїздок для громадян України та Китаю на постійній основі.

Довідково: У 2019 році закордонними дипломатичними установами України громадянам Китаю було видано понад 20 тис. віз з туристичною метою, що становить близько 15% від загальної кількості виданих у 2019 році віз усіх типів.

Згідно з даними МОЗ України, епідемічна ситуація у Китаї стабілізувалася (339 активних випадків COVID-19 на 100 тис. населення) і, станом на сьогодні, Китай знаходиться у переліку країн зеленої зони.

https://moz.gov.ua/article/news/informacija-schodo-kilkosti-aktivnih-vipadkiv-covid-19-na-100-tis-naselennja-stanom

Україна та Кувейт активізують торгівлю та інвестиційну співпрацю

Україна ініціює переговори щодо укладення преференційної торговельної угоди з ЄгиптомДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *