Україна та США провели засідання робочої групи з питань нерозповсюдження та експортного контролю

26-27 січня відбулося чергове засідання українсько-американської Робочої групи з питань нерозповсюдження та експортного контролю.

У ході засідання сторони детально обговорили питання багатосторонніх режимів нерозповсюдження, контролю над озброєннями та експортного контролю, реалізації пріоритетних проєктів з посилення безпекового сектору України в умовах триваючої збройної агресії РФ, а також взаємодії у рамках міжнародних організацій. 

Делегації відзначили важливість спільних проєктів, які реалізуються в Україні за підтримки США, з метою посилення спроможностей нашої держави у сфері експортного контролю та нерозповсюдження.

Заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар висловив сподівання на подальше зміцнення співпраці у сфері безпеки та оборони та підтримку США процесу реформ української армії та вітчизняного ОПК.

Американська делегація відзначила високий рівень взаємодії України та США у сфері нерозповсюдження зброї масового знищення та підтвердила налаштованість до подальшого поглиблення практичної співпраці у політичній та оборонній сферах, заявила про важливість здійснюваних Україною реформ, спрямованих на боротьбу з корупцією. 

Довідково: Засідання РГЕНК традиційно проводяться двічі на рік. Робоча група є важливим компонентом стратегічного партнерства України та США, платформою для обговорення широкого кола актуальних питань, які мають важливе значення для подальшого поглиблення двостороннього безпекового співробітництва. Засідання, що відбулося, стало першим українсько-американським двостороннім заходом після обрання нового американського президента.

Україна та Канада створюють робочу групу задля реагування на світові міграційні виклики та подальшого діалогу з питань мобільності

Еміне Джапарова зустрілася з послом Австралії в Україні Брюсом ЕдвардсомДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *