Україна та Швеція активізують політичний діалог та поглиблюють енергетичну співпрацю

11 грудня заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар зустрівся з послом Швеції в Україні Тобіасом Тибергом. 

Сторони обговорили підготовку візиту міністерки закордонних справ Швеції Анн Лінде в Україну у січні 2021 року як Діючого голови ОБСЄ. Одним з елементів порядку денного зазначеного візиту планується відвідання Донбасу з метою аналізу ситуації на лінії розмежування.

Дипломати також обговорили перспективи співпраці України та Швеції у сфері ядерної енергетики, зокрема щодо спільного виробництва та постачання в Україну ядерного палива для українських АЕС. 

Заступник міністра наголосив, що співпраця з Швецією у питаннях диверсифікації джерел енергетики є вагомим фактором у контексті зміцнення енергетичної та національної безпеки України.

Коментар МЗС України у зв’язку із завершенням Прокурором Міжнародного кримінального суду попереднього вивчення ситуації в Україні

Заява МЗС України у зв'язку з ухваленням чергової постанови уряду РФ про внесення змін до переліку українських фізичних осіб, стосовно яких запроваджуються обмежувальні заходиДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *