Україна та Саудівська Аравія відновлюють практику проведення політичних консультацій між міністерствами закордонних справ

6 жовтня відбувся Другий раунд політичних консультацій між МЗС України і МЗС Королівства Саудівська Аравія. 

Захід пройшов у режимі відеоконференції під співголовуванням заступника міністра закордонних справ України (CDTO) Дмитра Сеніка та заступника міністра закордонних справ КСА з політичних і економічних питань Аделя Мірдада.

Сторони обговорили питання політичного, торговельного та інвестиційного співробітництва, а також шляхи взаємодії у рамках міжнародних організацій. 

«Україна готова запропонувати Саудівській Аравії реалізацію низки проєктів в інвестиційній, військово-технічній та сільськогосподарській сферах», – відзначив Дмитро Сенік, підкресливши зацікавленість вітчизняних експортерів у виході на ринки Королівства.

Також досягнуто домовленості продовжити підготовку до Сьомого спільного засідання Міжурядової українсько-саудівської комісії з торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва, запланованого у м. Ер-Ріяд у першому півріччі 2021 року.

Довідково: 

Перший раунд політичних консультацій між МЗС України та КСА пройшов у 2009 році у м. Київ за участі заступників міністрів закордонних справ, в рамках яких відбулося підписання міжвідомчого меморандуму про проведення політичних консультацій.

Дмитро Сенік: Малайзія може стати воротами для виходу української продукції на ринки Південно-Східної Азії

22-й Саміт Україна – ЄС підтвердив стратегічну мету щодо набуття Україною повноправного членства в ЄвросоюзіДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *