Україна та Румунія активізують співпрацю в рамках міжнародних організацій

20 жовтня перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова прийняла посла Румунії в Україні Крістіана-Леона Цуркану.

Під час зустрічі Еміне Джапарова поінформувала посла про актуальні для України питання порядку денного у рамках міжнародних організацій, ініціативи української сторони у регіональному та європейському вимірах, а також щодо заходів, які вживатимуться нашою державою на міжнародних майданчиках і з залученням іноземних партнерів з метою збереження у фокусі міжнародної спільноти питання російської агресії проти України. 

Перша заступниця міністра також окремо зупинилася на питанні створення Кримської платформи, зазначивши, що її ключовим завданням є подальша консолідація і координація зусиль політики невизнання і деокупації Криму.

Крім того, співрозмовники обговорили шляхи взаємодії у рамках міжнародних організацій, у т.ч. ОБСЄ та ЮНЕСКО, відзначивши розуміння спільних інтересів та важливість конструктивного підходу при розгляді пріоритетних для кожної держави питань.

Дмитро Сенік: МЗС сприятиме активній участі українських компаній в публічних закупівлях ООН

Коментар МЗС України у зв’язку із заявою Державного секретаря США щодо висунення звинувачень посадовцям російського ГРУ у кіберзлочинахДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *