Україна та Німеччина окреслили пріоритети розвитку двостороннього співробітництва в 2021 році

14 січня заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар провів зустріч із пані послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анкою Фельдгузен.

Сторони обговорили план двостороннього політичного діалогу на 2021 рік, домовилися про проведення політичних консультацій між зовнішньополітичними відомствами двох країн найближчим часом у Берліні.

Дипломати відзначили обопільну зацікавленість у проведенні 4-го Українсько-німецького економічного форуму у березні 2021 року. Василь Боднар висловив упевненість, що форум стане ефективним інструментом для поглиблення двосторонньої торгівлі та залучення інвестицій.

Заступник міністра поінформував співрозмовницю про заплановані заходи з відзначення 30-ї річниці Незалежності України, інавгураційний саміт Кримської платформи, а також вшанування 80-х роковин трагедії Бабиного Яру, та запросив вище керівництво Німеччини до участі у них.

Пані посол підтвердила зацікавленість у зміцненні політичних контактів між Німеччиною та Україною і підкреслила важливість продовження взаємодії у рамках міжнародних організацій, зокрема обопільної підтримки ініціатив в ООН та реалізації спільних проєктів в ОБСЄ.

Сторони приділили окрему увагу чутливим історичним питанням та необхідності більш тісної взаємодії у цій сфері.

Василь Боднар подякував за технічну і гуманітарну допомогу Німеччини, зокрема у подоланні наслідків пандемії COVID-19.

Дмитро Кулеба: Україна, Грузія та Молдова — найбільш амбітні східні партнери ЄС

Коментар МЗС України щодо винесення ЄСПЛ рішення на користь УкраїниДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *