Україна та Литва домовилися посилити взаємодію у сфері протидії гібридній агресії РФ

4 лютого відбулися переговори заступників міністрів закордонних справ України та Литви Василя Боднара та Мантаса Адомєнаса.

Сторони обговорили кроки у контексті розвитку політичного діалогу України та Литви у 2021 році, зокрема підготовку та змістовне наповнення чергового засідання Ради Президентів двох країн та міжнародної конференції з питань реформ в Україні.

Україна та Литва домовилися посилити взаємодію у сфері протидії гібридній агресії Росії. Мантас Адомєнас висловив підтримку української сторони у боротьбі із загрозами російської дезінформації та підтвердив готовність офіційного Вільнюса налагодити обмін досвідом у цій сфері.

На виконання домовленостей міністрів закордонних справ України, Литви і Польщі у рамках засідання Люблінського трикутника 29 січня співрозмовники домовилися провести окрему зустріч національних координаторів трьох країн з метою узгодження плану спільних заходів у 2021 році. 

Заступники міністрів приділили окрему увагу розвитку міжурядового діалогу у двосторонньому та багатосторонньому форматах, підготовці візитів цього року Глави Уряду України до Литви та міністра закордонних справ Литви до України.

Василь Боднар обговорив з пані послом Пяйві Лайне співпрацю України та Фінляндії у сфері протидії гібридним загрозам

Дмитро Кулеба: Україна зміцнює роль гаранта світової продовольчої безпекиДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *