Україна та Кіпр продовжують активізацію двостороннього співробітництва

25 листопада під головуванням заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара та постійного секретаря МЗС Республіки Кіпр Корнеліоса Корнеліу відбулися політичні консультації між МЗС двох країн. 

Сторони обговорили питання двосторонніх відносин у політичній та економічній сферах, а також взаємодію у рамках міжнародних організацій, зокрема в ООН та ЄС.

Заступник міністра поінформував кіпрську сторону про ситуацію на тимчасово окупованих територіях України та закликав долучитися до ініціативи «Кримська платформа». 

Постійний секретар МЗС Кіпру наголосив на незмінності позиції його країни щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України, а також дотримання політики ЄС стосовно санкцій проти РФ. Кіпрська сторона також запевнила, що Кіпр і надалі всіляко підтримуватиме євроінтеграційні прагнення України.

Василь Боднар та Корнеліос Корнеліу домовилися про проведення ближчим часом робочої зустрічі міністрів фінансів України та Кіпру, які є співголовами Міжурядової українсько-кіпрської комісії з економічних питань. Під час зустрічі планується обговорити підготовку до чергового засідання зазначеної комісії.

Дмитро Кулеба представив нового директора Дипломатичної академії при МЗС

Коментар МЗС України у зв’язку з черговим вчиненням Російською Федерацією міжнародно-протиправного діяння проти суверенітету України (26.11.2020 р.)Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *