Україна та Іспанія провели перші в історії двосторонніх відносин міжвідомчі кіберконсультації

14 грудня під головуванням заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара відбулися перші в історії двосторонніх відносин міжвідомчі українсько-іспанські кіберконсультації у режимі відеоконференції. 

Сторони підтвердили готовність до розбудови відкритого та безпечного кіберпростору і констатували схожість підходів двох країн у посиленні глобальної кібербезпеки у рамках ООН і ОБСЄ. 

Василь Боднар наголосив, що співпраця у питаннях кібербезпеки покликана зміцнити не лише українсько-іспанські відносини, але й кібербезпеку Європейського Союзу, враховуючи досвід України у цій сфері. 

Під час консультацій делегації обмінялися інформацією щодо кіберстратегій України та Іспанії, обговорили сучасні тенденції у сфері кібербезпеки та основні механізми її зміцнення. 

Основним підсумком першого раунду консультації стало визначення основних векторів взаємодії у сфері спільної кібербезпеки та кроків з переведення такої співпраці у практичну площину. Серед перспективних напрямів співробітництва сторони визначили обмін інформацією, посилення реагування на кіберзагрози та кіберінциденти, проведення тренінгів з підготовки фахівців у галузі кібербезпеки.

МЗС України провело брифінг для українських експортерів про особливості виходу на ринок та ведення бізнесу в ОАЕ

Дмитро Кулеба обговорив з регіональним директором ВООЗ підтримку України в протидії пандемії COVID-19Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *