Україна та Бразилія підбили підсумки Першого Діалогу оборонної промисловості

3 грудня заступник міністра закордонних справ України (CDTO) Дмитро Сенік прийняв в МЗС учасників Першого Діалогу оборонної промисловості між Україною та Бразилією.

Сторони обмінялися думками щодо результатів візиту бразильської делегації в Україну, який започаткував новий етап співпраці між країнами в оборонній сфері.  

Дмитро Сенік відзначив існування суттєвого потенціалу українсько-бразильського військово-технічного співробітництва: «Новий та перспективний формат двосторонньої взаємодії між представниками оборонних підприємств і відомств наших держав відкриває значні можливості для експорту українських товарів і техніки до Бразилії» – наголосив заступник міністра.

Делегації обговорили подальші кроки з розвитку співпраці в оборонній сфері.  

Довідково: Перший Діалог оборонної промисловості між Україною та Бразилією відбувся у Києві 1-2 грудня 2020 року. З української сторони у заході взяли участь прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, віце-прем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, перший заступник генерального директора ДК «Укроборонпром» Роман Бондар.

До складу бразильської делегації, яку очолював секретар з питань оборонної продукції міністерства оборони Бразилії Маркос Дего, увійшли представники бразильських оборонних підприємств.

У ході дводенної програми бразильська сторона ознайомилась з найсучаснішими напрацюваннями в сфері оборонно-промислового комплексу України.

Дмитро Кулеба та Омар Ісмаїл обговорили активізацію двосторонніх відносин України та Судану

Дмитро Кулеба розповів державам–учасницям ОБСЄ про п’ять пріоритетів Кримської платформиДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *