Україна представить кандидатку до складу Комітету ООН з прав людей з інвалідністю

24 листопада о 18.30 за київським часом розпочнеться конференція «Жінки з інвалідністю: лідери, інфлюенсери, ті, хто прагнуть змін». Онлайн захід відбудеться за сприяння Постпредства України при ООН.

На заході представлять українську експертку Юлію Сачук, керівницю громадської організації «Боротьба за права». Пані Юлія цьогоріч є кандидаткою від України на обрання до складу Комітету з прав осіб з інвалідністю на період 2021-2024 років. Вибори відбудуться у штаб-квартирі ООН 30 листопада 2020 року під час Тринадцятої зустрічі держав-учасниць Конвенції про права осіб з інвалідністю.

МЗС України у взаємодії з іноземними партнерами здійснює роботу через постпредства у  Нью-Йорку та Женеві, щоби підтримати виборчу кампанію Юлії Сачук.

У заході також братимуть участь лідерки з Австралії, Грузії та Ірландії. 

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у заході, у рамках якого ви матимете можливість поставити питання пані Юлії Сачук.

Реєстрація за посиланням 

Продовження відеоконференції відбудеться 25 листопада о 18.00 за київським часом.

Довідково: Комітет з прав осіб з інвалідністю є органом незалежних експертів, що спостерігають за виконанням державами-учасницями Конвенції про права осіб з інвалідністю, та мають визнану компетентність і досвід у галузі, що охоплюється цією Конвенцією.

Коментар речника МЗС про заборону в’їзду деяким угорським посадовцям на територію України

Дмитро Кулеба розповів учасникам конференції “Афганістан 2020” про можливості українських компаній у відбудові АфганістануДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *