Україна отримала гуманітарну допомогу від МАГАТЕ для боротьби з COVID-19

Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) направило до України гуманітарну допомогу на суму більше 2 млн. грн. у вигляді обладнання для здійснення діагностики COVID-19 методом ПЛР.

Допомогу від МАГАТЕ передано до ДП “Укрвакцина” МОЗ України”. Комплект обладнання для здійснення діагностики методом полімерної ланцюгової реакції зі зворотною транскрипцією в реальному часі (RT-PCR) розрахований на здійснення 2000 тестів.

“Допомога від Агентства – це своєчасний і важливий внесок у зусилля України по боротьбі з COVID-19. Обладнання для найчутливішої діагностики підвищить технологічний потенціал системи охорони здоров’я в Україні та допоможе врятувати життя людей”, – заявив Міністр закордонних справ України Д.Кулеба.

Наразі Постійне представництво України при міжнародних організаціях у Відні у тісній взаємодії з МАГАТЕ опрацьовує можливість отримання Україною додаткової технічної допомоги для боротьби з COVID-19.

МАГАТЕ започаткувало проєкт допомоги країнам-членам на ранньому етапі спалаху пандемії СOVID-19. Реалізація проекту здійснюється за рахунок донорських внесків від країн та організацій з усього світу.

Дмитро Кулеба обговорив співпрацю задля досягнення Цілей сталого розвитку з керівником Програми розвитку ООН

Вишеградська група є надійним партнером України у протидії російській агресії та COVID-19Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *