Україна має лідерські амбіції щодо розвитку ОЧЕС

Про це заявив заступник міністра закордонних справ України (CDTO) Дмитро Сенік під час участі у неформальному засіданні Ради міністрів закордонних справ держав-членів Організації чорноморського економічного співробітництва (ОЧЕС).

Представник України зазначив, що наша держава має чітке бачення і обґрунтовані амбіції очолити ОЧЕС у постпандемічний період. «Ми готові докласти всіх зусиль, щоб досягти практичних результатів діяльності Організації для бізнесу та пересічних громадян країн-членів», – наголосив заступник міністра.

Саме тому Україна вперше в історії Організації пропонує свого кандидата на посаду Генерального секретаря Постійного міжнародного секретаріату ОЧЕС. Ним став заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар, який змагатиметься за цю посаду з представниками Греції, Румунії та Росії.

Серед пріоритетів України в ОЧЕС – посилення співпраці бізнесу, розвиток інформаційних технологій, зміцнення регіональної взаємодії у сферах енергетики,  транспорту, туризму та охорони здоров’я.

Коментар МЗС України до дня 79 роковин трагедії у Бабиному Яру

Дмитро Кулеба: Світове співтовариство не має закривати очі на терористичні методи на тимчасово окупованих територіях Криму та ДонбасуДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *