Удосконалюємо роботу з ЦНАП

Удосконалюємо роботу з ЦНАП

У зв’язку зі змінами стану введенням протиепідемічних заходів в Луганській області деякі ЦНАП змінювали свій постійний графік роботи або взагалі тимчасово припиняли надання адміністративних послуг громадянам за напрямком роботи Міграційної служби.

Сучасні IT технології та впровадження їх у всі сферу надання адміністративних послуг також  потребують змін у деяких законодавчих актах України та застосування їх на практиці. Міграційне законодавство постійно змінюється, потребуючи самостійного розвитку спеціалістів, які надають послуги з оформлення біометричних документів.

Саме для цього керівники територіальних підрозділів Міграційної служби Луганської області проводять навчання з співробітниками ЦНАП. Ми маємо однакову ціль – удосконалювати стандарти операційних процедур і додержуватися законності документування громадян України.

Інформацію про ЦНАП, які здійснюють оформлення паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон та вклеювання фотокартки у паспорт зразка 1994 року, можно на офіційному сайті ДМС України за лінком: https://dmsu.gov.ua/vazhlivo/tsnap.html

Управління ДМС у Луганській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *