У Житомирі провели навчання для держслужбовців у форматі онлайн-конференції

У Житомирі провели навчання для держслужбовців у форматі онлайн-конференції

25 червня в обласному Управлінні ДМС в області для держслужбовців структурних та територіальних підрозділів міграційної служби провели дистанційні навчання у форматі онлайн-конференції.

Розпочинаючи навчання, начальник Управління Анатолій Федорчук, презентував підготовлений інформаційний матеріал щодо повноважень та функцій Державної міграційної служби, надання відповідних адімістративних послуг, роботи електронних сервісів ДМС, інші питання, які входять до компетенції міграційної служби.

У ході навчань були розглянуті три теми, а саме: «Обмеження, пов’язані з проходженням державної служби», «Порядок оформлення та видачі паспорта громадянина України вперше та одночасної реєстрації в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків» та «Деякі питання оформлення посвідки на постійне проживання».

Працівниками дистанційно відпрацьовувались стандартні операційні процедури, які передбачені при прийнятті відповідних рішень, додатково вивчена нормативно-правова база, змодельовані відповідні алгоритми дій.

Підсумовуючи результати онлайн-конференції, керівник міграційної служби Житомирщини, ще раз акцентував увагу працівників УДМС на якісному наданні адміністративних послуг, уважному та ввічливому ставленні до громадян, неухильному дотриманні виконавської дисципліни та застеріг від можливих проявів корупційних діянь.

Управління ДМС у Житомирській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *